esmara Dámský dlouhý kardigan tmavě šedá

TOP 12 v kategorii Dámské svetry a pulovry

esmara Dámský dlouhý kardigan tmavě šedá

Doporučená nabídka Lidl-shop.cz

Skladem • Více variant59 Kč96 % • 248 998 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Značka
Barva
šedá
Materiál
84 % polyester, 6 % polyamid, 6 % polyakryl, 4 % vlna

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Trochu větší velikost, obvykle objednávám vel L, objednala jsem vel S a i ta je trochu větší
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Pěkný materiál, dobrá cena.
    • Velmi velká velikost, musela jsem vrátit, běžně objednávám 44. Produkt jsem objednala znovu ve velikosti 36-38, ten je v pořádku.

Pěkný materiál, dobrá cena.

Značka
Barva
šedá
Materiál
84 % polyester, 6 % polyamid, 6 % polyakryl, 4 % vlna

esmara® Dámský dlouhý kardigan Extra měkký - příjemný na nošení Otevřený, ležérní střih Široká zakončení rukávů Nasazené kapsy Materiál 84 % polyester, 6 % polyakryl, 6 % polyamid, 4 % vlna Velikost XS (32/34) - L (44/46)

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Pěkný materiál, dobrá cena.

Pěkný materiál, dobrá cena.